Bestuur en Commissies

Bestuur en commissies NTC’72

Bestuur

Matthijs KaanVoorzitter 06 51 38 71 09 voorzitter@ntc72.nl
Marion Duijts-Wijen Secretaris
06 14 62 82 61secretariaat@ntc72.nl
Petra Konings-Reijnders Penningmeester 06 17 59 14 79 penningmeester@ntc72.nl
Martijn Peeters Algemeen Bestuurslid 06 12 97 66 17peeters-martijn@hotmail.com
Antoine van Cruchten Algemeen Bestuurslid 06 52 05 54 41a.vcruchten@hotmail.com


Bestuursadvies en bestuursondersteuning

Rob PingenNTC '72 representant
De Bengele Beweegt
06 14 35 42 40rpingen@hotmail.com


Ledenadministratie

Voor alle vragen over je lidmaatschap, contributie en aanmelding lidmaatschap kun je terecht bij de ledenadministratie.

Rose-Anne FeijenLedenadminstratie0495-520327leden@ntc72.nl


CPB Commissie Paviljoen Beheer

De commissie Paviljoen beheer zorgt dat de bar goed verzorgd is en dat er tijdens wedstrijden en toernooien het niemand ontbreekt aan een fris drankje of een lekker hapje. Verder zijn ze bezig met de coördinatie van de bardiensten. Ieder lid is verplicht om bardienst te draaien (zie huishoudelijk reglement bij 'over vereniging' voor meer informatie). Om je in te schrijven voor een bardienst moet je inloggen in de website met het wachtwoord dat je per post ontvangen hebt. Ben je jouw wachtwoord kwijt? Je kunt een nieuw aanvragen door even een berichtje te sturen naar voorzitter@ntc72.nl

Wel graag duidelijk je naam en evt. bondsnummer erbij vermelden zodat je een juiste inlog krijgt.

John de Waal Bardienstplanning 06 46 28 47 23
Marcel Duijts Inkoopbeheer Paviljoen 06 38 92 03 89


Commissie Wedstrijd en Recreatief Tennis (CWT & CRT)

Voor het organiseren van de KNLTB competities, de Cranendonck competitie en allerlei andere recreatieve en sportieve tennisactiviteiten zoals de clubkampioenschappen binnen onze vereniging is deze commissie actief.

Will Keursten

Voorzitter VCL/VTL

06 10 10 39 72willkeursten@gmail.com
Martien Schumacher Commissielid
schum@upcmail.nl
Lisette Kessels Commissielid 06 30 62 87 33 lisette_kessels@hotmail.com
Wendy De Bakker Commissielid 06 52 41 17 22 wendydebakker@live.nl
Thecla Geleijns Commissielid 06 50 62 58 98 theclageleijns@gmail.com
Maud Knapen Commissielid maudje_knapen@hotmail.com
Renske Nijssen Commissielid r.nijssen2@gmail.com
Dana Driessen
Mark Jansen
Robert van Renswouw
Commissielid
Commissielid
Commissielid

dana_driessen@hotmail.com
mtn.jansen@gmail.com
robert_van_renswouw@hotmail.com



Commissie Jeugd Tennis (CJT) - nieuwe commissieleden welkom!

De  Commissie Jeugd Tennis organiseert allerlei activiteiten voor de jongere spelers zodat de jeugd veel plezier aan de tennissport kan beleven en natuurlijk om de prestaties te bevorderen. Zie ook deze link aangaande de KNLTB Tenniskids methode.

Roel Feijen Voorzitter 06 50 41 66 88 voorzitter-jeugd@ntc72.nl
Audry Reijnders-Kamphuis Commissielid
h.reijnder26@upcmail.nl
Linic Nijman-Franssen Commissielid 06 18 08 52 30 linic@planet.nl
Susan NabuursCommissielid
susiemuus@hotmail.com


Padelcommissie In Oprichting 

We zijn voornemens op korte termijn de snelgroeiende sport Padel te introduceren binnen onze vereniging!
Hiervoor zijn we op zoek naar leden die mee willen werken de organisatie hiervan op te zetten. 
Heb je interesse, meld je dan even bij de voorzitter!   


Commissie Pinnenlandtoernooi (CPT) 

Het eigen onder auspiciën van de KNLTB georganiseerde toernooi van onze vereniging is één van de gezelligste toernooien van de regio.

Lonne Meulen Voorzitter 06 40 78 32 73 lonnemeulen@hotmail.com
Mike Voesten Commissielid 06 53 94 72 69 mvoesten@worldonline.nl
Mark de Louw
Commissielidlouwdem@gmail.com
Rose Anne FeijenCommissielid
roseanne.feijen@upcmail.nl
Timo FeijenCommissielid

Bernd Göhler Commissielid
berndgoehler@aol.com
Sylvia Göhler
Peter Meulen
Petra Kanters
Lonneke Peeters
Henriette Duits
Richard Verburg
Commissielid
Commissielid
Commissielid
Commissielid
Commissielid
Commissielid
+49 160 4413307sylvia.ba@gmx.de
petermeulen7@gmail.com
peetje-3@hetnet.nl
lonnekebakx@hotmail.com
henriette@nahebo.nl
thepower37@hotmail.com


Commissie Park & Onderhoud (CPO)

Deze grote groep van vrijwilligers zorgt ervoor dat het park en de banen er altijd spik en span uitzien en dat er waar nodig zaken gerepareerd worden.

Antoon Moonen Voorzitter 0495 625 172antoonmoonen@gmail.com
Henk Altena Coördinator 0495 632 646 h.altena1@upcmail.nl


Commissie Senioren Plus

Doel van de commissie senioren plus is om overdag op tennisgebied allerlei zaken te coördineren voor de tennissende 50 -ers.

Jan Palmen waarnemend voorzitter 0495 632 296 j.j.palmen@concepts.nl

Jan Palmen wordt ondersteund door Commissieleden Jack Bijlmakers, Jan Poell, Mia Moonen, Tanja Vos en Christine Kessels. 


Sponsor Commissie - nieuwe commissieleden welkom!

Daan Teunissen06 12 20 02 57daan.teunissen@kpnmail.nl
Marloes Swinkels06 51 99 34 22marloesswinkels@hotmail.com


Versier Commissie

Dat de aankleding van ons clubgebouw sfeervol wordt aangepast aan het seizoen hebben we te danken aan:

Barbara Maaswinkel Mieke Wijen


Commissie contactpersonen bestuur

Commissie PaviljoenbeheerMatthijs
Commissie Wedstrijd & Recreatief tennisMarion
Commissie JeugdtennisPetra
PadelcommissieMatthijs
Commissie PinnenlandtoernooiMarion
Commissie Park & OnderhoudAntoine
Commissie Senioren PlusMatthijs
SponsorcommissieAntoine
Versier commissieMarion
LedenadministratiePetra
Financiën Petra