Bestuur en Commissies

Bestuur en commissies NTC’72

Bestuur

Het bestuur bestaat uit: Marion Duijts, Petra Konings, Huibert Scheijven, Antoine van Cruchten en Peter Meulen.

Peter Meulen Voorzitter 06 53 612 725 voorzitter@ntc72.nl
Marion Duijts – Wijen Secretaris 06 14 628 261secretariaat@ntc72.nl
Petra Konings-Reijnders Penningmeester 06 17 591 479 penningmeester@ntc72.nl
Huibert Scheijven Algemeen Bestuurslid 06 22 599 965info@bouwadvieshs.nl
Antoine van Cruchten Algemeen Bestuurslid 06 52 055 441a.vcruchten@hotmail.com


Ledenadministratie

Voor alle vragen over je lidmaatschap, contributie, aan en afmelden kun je terecht bij de ledenadministratie.

Rose-Anne FeijenLedenadminstratie0495-520327leden@ntc72.nl


CPB Commissie Paviljoen Beheer

De commissie Paviljoen beheer zorgt dat de bar goed verzorgt is en dat er tijdens wedstrijden en toernooien het niemand ontbreekt aan een fris drankje of een lekker hapje. Verder zijn ze bezig met de coördinatie van de bardiensten. Ieder lid is verplicht om bardienst te draaien (zie huishoudelijk reglement bij 'over vereniging' voor meer informatie). Om je in te schrijven voor een bardienst moet je inloggen in de website met het wachtwoord dat je per post ontvangen hebt. Ben je jouw wachtwoord kwijt? Je kunt een nieuw aanvragen door even een berichtje te sturen naar voorzitter@ntc72.nl

Wel graag duidelijk je naam en evt. bondsnummer erbij vermelden zodat je een juiste inlog krijgt.

John de Waal Bardienstplanning 06 46284723
Marcel Duijts Inkoopbeheer Paviljoen 06 38920389









Commissie Wedstrijd en Recreatief Tennis (CWT & CRT)

Voor het organiseren van de KNLTB competities, de Cranendonck competitie en allerlei andere recreatieve en sportieve tennisactiviteiten zoals de clubkampioenschappen binnen onze vereniging is deze commissie actief.

Will Keursten Voorzitter 06 10 103 972 ntc72.cwt@gmail.com
Martien Schumacher Commissielid
schum@upcmail.nl
Lisette Kessels Commissielid 06 30 62 87 33 lisette_kessels@hotmail.com
Wendy De Bakker Commissielid 06 52 411 722 wendydebakker@live.nl
Thecla Geleijns
Maud Knapen
Renske Nijssen
Dana Driessen

Commissielid
Commissielid
Commissielid
Commissielid
06 50 625 898 theclageleijns@gmail.com
maudje_knapen@hotmail.com
r.nijssen2@gmail.com
dana_driessen@hotmail.com


Commissie Jeugd Tennis (CJT)

De  Commissie Jeugd Tennis organiseert allerlei activiteiten voor de jongere spelers zodat de jeugd veel plezier aan de tennissport kan beleven en natuurlijk om de prestaties te bevorderen. Zie ook deze link aangaande de KNLTB Tenniskids methode.

Roel Feijen Voorzitter 06 50 416 688 voorzitter-jeugd@ntc72.nl
Silvia Goldenbeld - Steijn Commissielid 0495 62 55 69 silvia.steijn@gmail.com
Linic Nijman-Franssen Commissielid 06 18 085 230 linic@planet.nl




Commissie Pinnenlandtoernooi (CPT) zoekt nog extra commissieleden!

Het eigen onder auspiciën van de KNLTB georganiseerde toernooi van onze vereniging is één van de gezelligste toernooien van de regio.

Lonne Meulen Voorzitter 06 40 783 273 lonnemeulen@hotmail.com
Mike Voesten Commissielid 06 53 947 269 mvoesten@worldonline.nl
Mark de Louw
Commissielidlouwdem@gmail.com
Carla Kessels van Nieuwenhoven Commissielid 0495 46 06 46 carla@kets.nu
Bernd Göhler Commissielid
berndgoehler@aol.com
Sylvia Göhler

Commissielid

+49 160 4413307 sylvia.ba@gmx.de



Commissie Park & Onderhoud (CPO)

Deze grote groep van vrijwilligers zorgt ervoor dat het park en de banen er altijd spik en span uitzien en dat er waar nodig zaken gerepareerd worden.

Rene Deckers Voorzitter 06 27 349 615 rene.deckers@hetnet.nl
Henk Altena Coördinator 0495 632 646 h.altena1@upcmail.nl


Commissie Senioren Plus

Doel van de commissie senioren plus is om overdag op tennisgebied allerlei zaken te coördineren voor de tennissende 50 -ers.

Jan Palmen waarnemend voorzitter 0495 632 296

j.j.palmen@concepts.nl

Jan Palmen wordt ondersteund door Commissieleden Jack Bijlmakers, Jan Poell, Mia Moonen, Tanja Vos en Christine Kessels. 


Sponsor Commissie zoekt nog nieuwe commissieleden!

Marc Chong0495-633081m.a.chong@outlook.com



Versier Commissie

Dat de aankleding van ons clubgebouw sfeervol wordt aangepast aan het seizoen hebben we te danken aan:

Barbara Maaswinkel Mieke Wijen Annelies Smolenaers